Özel Bornova Dent. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş rengi doğuştan koyu olan veya sonradan çeşitli nedenlerle diş rengi sararmış bireylere diş beyazlatma İzmir işlemleri uygulanabilir. Beyazlatma işlemi ile birlikte diş renginde en az 2 ton açılma gözlenir. Ancak beyazlatıcı ajanın uygulanabilmesi için dişlerde; diş eti çekilmesi, hassasiyet gibi herhangi bir engel bulunmaması gerekmektedir. Vital (canlı) ve Devital (cansız) dişlerde olmak üzere iki farklı diş beyazlatma tipi bulunmaktadır.

Devital (Cansız) Dişlerde Beyazlatma İşlemi

Kanal tedavisi görmüş ve diş renginde koyulaşma olan dişlerde uygulanan yöntemdir. Bu yöntemde, klinik ortamında çeşitli yöntemler kullanılarak ilgili dişin iç kısmına beyazlatma ajanı yerleştirilir. Bu sayede ilgili dişte istenilen tona ulaşılıncaya kadar işleme devam edilerek diş beyazlatma işlemi tamamlanır.

Vital (Canlı) Dişlerde Beyazlatma İşlemi

Vital dişlerde beyazlatma işlemi hidrojen peroksit içeren beyazlatma jelleri yardımıyla yapılır. Bu işlemler ofis ve ev tipi olarak iki farklı uygulama şekliyle gerçekleştirilir.

Home (Ev) Tipi

Hasta ağzından alınan ölçüye göre kişiye özel bir plak hazırlanmaktadır. Hekim tarafından hastaya verilen özel beyazlatma jelini hasta ev ortamında belli periyotlarla tarife göre kendisi uygulamaktadır.

Profesyonel Ekip

Uzman kadromuz ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

Güncel Tedavi

Son teknoloji ile güncel tedavi yöntemleri.

Konforlu Ofis

Hijyenik ve konforlu ofisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Güleryüzlü Ekip

Güleryüzlü ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.

Comments are closed.

Manavkuyu Mah.

236 Sok. No:1/B BAYRAKLI

0 232 343 56 08

Hemen Arayın!

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10:00 - 20:00 Cumatesi: 10:00 - 18:00

Mail Adresi

info@bornovadent.com.tr